Ми співпрацюємо

Бібліотеки України


  Національні:
  

Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського.
Національна  бібліотека України імені Ярослава Мудрого.
Національна історична бібліотека України.
Національна наукова медична бібліотека України.
Львівська національна наукова бібліотека імені Василя Стефаника.
 

  Загальнодержавні: 
 Бібліотека Верховної Ради України.
Державна наукова бібліотека імені Володимира Короленка в Харкові.
Державна науково-технічна бібліотека України.
Одеська державна наукова бібліотека ім. М. Горького.

 
Обласні універсальні наукові: 
Вінницька. Дніпропетровська. Донецька. Житомирська. Закарпатська. Запорізька. Івано-Франківська. Луганська. Львівська. Миколаївська. Одеська. Полтавська. Рівненська. Сумська. Тернопільська. Харківська. Херсонська. Хмельницька. Чернівецька. Чернігівська.

  Благодійні фонди:

Фонд реабілітації незрячих передає для бібліотеки книги рельєфно-крапковим шрифтом, серед яких оповідання Катерини Бабкіної "Шапочка і кит", оповідання Надійки Гребіш "Мандрівки з чарівним атласом: Венеція", оповідання Галини Вдовиченко "Засинай. прокидайся", оповідання Тетяни Щербаченко "Біла, Синя та інші", оповідання Надійки Гербіш "Одного разу на Різдво"  та Мар'яни Савки "Тихі віршики на зиму" та ін.
Волинський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору "Генерація успішної дії" передав у фонди бібліотеки по одному примірнику  книг "Прийди до нас, Миколаю", "Великоднє диво", "Країна Ніландія", "Луцьк. Прогулянка містом".
Благодійна організація "Фонд родини Нечитайло" надіслала для бібліотеки видання Галини Вдовиченко "36 і 6 котів" у двох книгах, "Хрестоматія сучасної української дитячої літератури", поезія та проза Івана Франка, книгу Олексія Чупи "Вишня і я" та ін. 


Дарунок для бібліотеки від Українського осередку у Базелі

Фонд Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки поповнився важливими та цінними виданнями, що стосуються української культури, мистецтва, істо...