четвер, 1 березня 2012 р.

ЗАРУБІЖНІ БЕСТСЕЛЕРИШановні читачі!
Пропонуємо Вам літературно-художні видання зарубіжних письменників. Зокрема:


Айзексон У. Стив Джобс. - М.:Астрель, 2012.Книга вийшла в США ще в жовтні 2011 року і зразу стало першорейтинговим. За основу взяті чесні і відкриті бесіди з самим Джобсом. Це розповідь про життя, повне падінь і злетів, про сильну людину і талановитого бізнесмена, котрий один з перших зрозумів: щоб добитись успіху в ХХІ столітті, потрібно поєднати креативність мислення і новітні технології.


Хеммингс Кауи. Потомки. - СПб. : Азбука, 2012. - 320 с.

Роман молодої американської письменниці по якому знятий художній фільм з Джорджем Клуні в головній ролі. В цьому році фільм номіновано на головну американську кінопремію (“Оскар”).
Томас С. Наша трагическая вселенная. - М. : Астрель, 2011.


Недаремно молоду англійську письменницю Скарлетт Томас охрестили «британським Пелевіним». Новий бестселер дає можливість простежити історію молодої героїні , яка раптово змінює своє життя, коли знайомиться з сучасною інтелектуальною теорією: «якщо вірити про кінець всесвіту, то всім нам варто жити вічно»


Варгас Льоса М. Похождения скверной девчонки. – М. : Иностранка, 2011.

Маріо Льоса - видатний перуанський романіст, лауреат Нобелівської премії. Його книги неодноразово ставали світовими літературними сенсаціями. Даний роман охоплює три континенти з бурними сценами і трагічними розставаннями героїв. Європейська критика охрестила книгу любовною сагою століття.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Дарунок для бібліотеки від Українського осередку у Базелі

Фонд Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки поповнився важливими та цінними виданнями, що стосуються української культури, мистецтва, істо...